BİZE ULAŞIN
E-Mail Adresimiz
85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:434 Kemalpaşa / İZMİR TÜRKİYE
Birimlerimiz
İnsan yaşamına estetik katan doğal taşlar;

Doğal taşlar sayesinde oluşturduğumuz ismimiz, doğallığımıza dayalı güvenimizle oluşturduğumuz iş gücümüz sayesinde yıllardır yan yana bu yoldayız. 5 farklı şubede, onlarca metrekarelerden oluşan alanlarımızda, her şubede farklı iş alanları olan çalışanlarımızla; toplamda biz büyük ve sevgi dolu bir aileyiz. Dünyanın dört bir yanına kadar uzanan emeklerimizi hemen yanımızda bulunan iş arkadaşımızın desteğiyle yaptığımızın farkındayız. Ekip olarak; “bir bütün oluşturmak” kavramını tüm çalışanlarımızla birlikte hayata geçirmek için birbirimize karşı güven duyduk ve işimize karşı tutkumuzla bu güveni harmanladık. Yıllardır süregelen deneyimlerimizi her geçen gün büyüyen bünyemizde, ailemize yeni katılan arkadaşlarımıza özenle öğretiyoruz. Amacımız BEKAMAR ailesi olarak çıktığımız bu yolda tüm müşterimizi de ailemizden görerek en iyisini, en doğalını ve en kalitelisini onlara ulaştırmaktır. Bunca sene edindiğimiz bu felsefeyle ismimizi doğal taşların enerjisine yükledik, dünyanın en uzak noktalarına ulaşarak sevgimizi bıraktık. Başarılı ve işini özenle yapan ekibimizle daha uzaklara da ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Ürünler
Yeni renkler
Doğal Taşlar

Doğal taşlar gerçekten mekanlarınızın ve yaşam alanlarınızın her noktasına zarif bir duruş katacaktır. Doğal taşlar, evlerin iç mekanlarında veya dış cephe uygulamalarında, ticari mekanlarda veya açık hava alanlarında kullanıldığında dikkat çekici bir etki yaratır.
Doğal taşlar, çeşitli renk seçenekleri sunar. Örneğin, mermer beyaz, siyah, gri, kahverengi ve çok daha fazla renkte bulunabilir. Granit ise daha çok renkli ve desenli bir yapıya sahip olabilir. Ayrıca, kuvarsit, traverten, oniks gibi başka doğal taşlar da çeşitli renk tonlarına sahiptir.
Bu zengin renk seçenekleri sayesinde doğal taşları, yaşam alanlarınızda istediğiniz atmosferi yaratmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, sıcak ve samimi bir ortam için kahverengi tonlarda bir mermer tercih edebilirsiniz. Ya da modern ve şık bir görünüm için beyaz veya siyah mermer kullanabilirsiniz. Doğal taşlar, duvar kaplamaları, zeminler, tezgahlar, lavabolar, banyo ve mutfak dekorasyonunda kullanıldığında mekanlara derinlik ve zarafet katar.
Doğal taşların zarif duruşu, mekanlarınıza doğanın benzersiz güzelliğini taşırken aynı zamanda kalite ve dayanıklılık sunar. Her taşın kendine özgü bir doku ve deseni vardır, bu da mekanlarınıza benzersiz bir karakter kazandırır. Ayrıca, doğal taşlar uzun ömürlüdür ve doğru bakım ile yıllarca güzelliğini koruyabilir.

Kompoze Ürünler

Kuvars yüzeyler, doğal güzelliği teknolojiyle buluşturan trend renk koleksiyonlarıyla dikkat çeker. Ayrıca, kolay kullanımıyla da öne çıkar. Kuvars yüzeyler, mükemmel dayanıklılığa sahiptir ve çizilmelere, lekelere ve sıcaklığa karşı direnç gösterir. Bu özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir çözüm sunar.

Öte yandan, porselen yüzeyler zarif görünümü ve dayanıklı yapısıyla göz kamaştırır. Porselen, yüksek yoğunluklu bir malzemedir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen porselen yüzeyler, estetik açıdan zenginlik katacak bir seçenek sunar. Porselen yüzeyler, lekelere, çizilmelere, aşınmalara ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır, bu da onları ideal bir seçenek haline getirir.

Bekamar Galleria, kuvars ve porselen yüzeylerin çeşitli renk, desen ve dokularını sunarak zevkinize uygun bir seçim yapmanızı sağlar. Hem ev hem de ticari alanlar için mükemmel bir seçenek olan bu yüzeyler, estetik açıdan göz alıcı bir görünüm sağlar ve uzun süreli kullanım için dayanıklılık sunar.