BİZE ULAŞIN
E-Mail Adresimiz
85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:434 Kemalpaşa / İZMİR TÜRKİYE
Neolith
Neolith

MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORULARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜ: NEOLITH; Yüksek teknoloji ürünü, dünyadaki en büyük ebatlı porselen levhadır. Farklı kalınlıklarda ve renklerde % 100 doğal malzemeden üretilen Neolith, antibakteriyeldir ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur.

Granit mineralleri, cam mineralleri ve doğal oksitlerden elde edilerek tamamen doğal yapı olan 0sinterlenmiş taşın; güç, dayanıklılık ve güzellikle sunduğu Neolith markası 2009 yılında kurulmuştur.

Güzelliğin güç olmadan anlamı kalmadığının bilincinde olan Neolith, bu kuralla yola çıkarak ürettiği yüzeylerini dayanıklılık açısından en kritik noktalarla karşı karşıya gelecek şekilde yüksek teknoloji ile üretiyor.

Kalitesinin düşümüne yol açan her şeyi yok ederek emin adımlarla ilerleyen Neolith; iç ve dış mekanlarda uzun ömürlü yüzeylerini elegantlığın simgesi olarak tasarladı.

Doğallığın gücünden ilham alarak sinterlenmiş taşın gücünü; mat ve parlak desenli, düz veya birçok renk seçeneğiyle çağdaş tasarımlara ışık tutuyor.

Modern ve yenilikçi yüzeylerinin her tarz dekorasyonla kolayca kombine sağlayan Neolith, doğayla dost olarak sürdürebilir etkiyi unutmadan görkemli yapısını en ihtişamlı dokularıyla sunuyor.