BİZE ULAŞIN
E-Mail Adresimiz
85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:434 Kemalpaşa / İZMİR TÜRKİYE
Onyx
Onyx

Mermerin sağlam ve kullanışlı yapısına sahip Onyx taşı; mermerle onca benzerliğine rağmen ondan ayrılan özelliği de mevcuttur. Doğanın pozitif enerjisini bulunduğu ortama aktarma ve dinamikliği arttırarak konsantrasyon sağlama gibi özelliklerini, uzun ömürlü kullanma şansı veren dayanıklı yapısıyla harmanlayandır; Onyx.

Onyx mermerin diğer taşlardan ayıran en temel özelliği; ışığı içerisinden geçirmesidir. Ahenkli desenleri ve farklı renkleriyle yüksek kalite sağlayan Oniks görsel zenginlik sunarak tüm tasarımlarla kombine edilebiliyor.

Akiğin bir çeşidi olarak bilinen Onyx taşı, tarih boyunca birçok medeniyetler tarafından kullanılmıştır. Özellikle iç mekanlarda duvar kaplamalarında, büyük küçük tüm mobilyalarda, mutfak tezgahlarında, banyo lavabosunda, heykellerde Oniks mermerinin zengin görselliği özgünlüğü ile kendine hayran bırakıyor.

Üretiminin diğer taşlara göre daha az olduğu için kullanıldığı alanda kendine has tarzını konuşturduğu Oniks yeraltından çıkarak yaşamımızı en ışıltılı yüzüyle aydınlatıyor.