BİZE ULAŞIN
E-Mail Adresimiz
85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:434 Kemalpaşa / İZMİR TÜRKİYE
Haberler
Kemalpaşa İş Dünyası Haber
Kemalpaşa İş Dünyası Haber

Mermer Granit Sektörünün Öncüsü BEKAMAR

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olan BEKAMAR Mermer-Granit, Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinin doğal granit, mermer ve Kompoze taş taleplerine cevap veriyor.

Dünyanın birçok ülkesinden doğal granit ithalatı yapmakta olan Bekamar,  aynı zamanda dünya devi olma yolunda hızla ilerleyen ve yaptığı yatırımlar ile ön plana çıkan BELENCO QUARTZ SURFACES ürünlerinin Ege Bölge Distribütörü olarak da faaliyet göstermekte. BELENCO markasının kompozit kuvars yüzey tasarım ürünlerinin Ege bölgesine dağıtımlarını gerçekleştiren Bekamar, kurulduğu yıldan bu yana sürekli büyüyen sermayesi ve tecrübesi ile sektörün büyük firmalarından biri haline geldi.

Kemalpaşa Ankara Asfaltı üzerinde bulunan firmanın aynı zamanda Kemalpaşa Ulucak, Muğla Fethiye, Aydın Nazilli’de şubeleri bulunmakta.

Firma 2010 yılında Karadenizli İş Adamı İbrahim Hoş tarafından kuruldu. İş adamı olmasının yanı sıra çeşitli derneklerde de görev alan İbrahim Hoş, Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF)Ege Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (Ege KARSİAD) ve Kemalpaşa Karadenizliler Derneği’nde yöneticilik görevlerinde de bulundu.

YÜKSELEN TREND OLAN KUVARS YÜZEYLER
İbrahim Hoş’un oğlu Genç İş Adamı Enes Hoş ise firmanın Genel Müdürlük görevini üstlenmiş durumda. Dünyanın çeşitli ülkelerinden direk ithal edilen plaka ve ebatlı ürünler bulundurduklarını söyleyen Bekamar Mermer –Granit’in Genel Müdürü Enes Hoş ”Doğal Granit, Mermer ve Kompozede 100’ün üzerinde renk ve çeşit seçeneklerimiz var. Kuruluşumuzdan bu yana yatırımlarımızı yalnızca müşteri memnuniyeti üzerine yapıp, müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz bu aileyi daha da genişletmek niyetindeyiz. Doğal ve kompoze taş da iddialı stoğumuz bulunmakta. Müşterilerimize dürüst hizmet anlayışı, kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Bu özelliklerimiz ile büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz. Başta Ege Bölgesi olmak üzere diğer bölge ve illerde, inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu Doğal Granit, Mermer ve Kompoze Taş taleplerinin karşılanmasında firmamız önemli bir misyon yüklenmiştir. Ayrıca BELENCO Ege Bölgesi Distribütörü’yüz. Bu markanın ürünlerini Ege Bölgesine dağıtımlarını sağlıyoruz. Renk çeşitliliği bol ve son derece dayanıklı bir malzeme olan ve dünyada yükselen bir trend haline gelen kuvars yüzeyler, lekelenmeye, parça kopmasına ve çatlamaya karşı son derece dayanıklı olmasından dolayı her geçen gün daha çok talep görmekte. Doğal Granit, Mermer, Kompoze Taş ve Kuvars ürünler banyo, mutfak tezgâhları, yer kaplamaları, merdiven basamağı, tezgah, zemin kaplama, duvar, iç cephe ve dış cephe kaplamaları ve özel tasarım projeleri olarak aklınıza gelebilecek her yerde kullanılıyor. Bilinçli ve ilkeli ticaret anlayışı ile sorunsuz hizmetimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Her geçen gün pazar ağını genişleten BEKAMAR, Neolith Ege Bölge Bayi'liğini de üstleniyor. Doğal ve kompoze taşlar kaliteli yüzeyleri insanların yaşamına taşırken işinin en iyisi olmak için deneyimli ekibiyle profesyonel olarak çalışan BEKAMAR, Calisco Ege Bölgesi Distrübörlüğü ve bölge bayi görevini de sağlayarak renk çeşitliliği ve ürün kalitesine dikkat çekiyor. 

Ürünler
Yeni renkler
Doğal Taşlar

Zengin renk seçenekleriyle doğanın en derinlerinden özenle seçilmiş doğal taşların zarif duruşu hayatınızın her noktasına yansıyacak...

Kompoze Ürünler

Birbirinden eşsiz zengin renk seçeneği...